Zakázkový vývoj speciální elektroniky

Pod značkou AN-D

nabízí ing. Adam Němček vývojové práce v oblasti elektroniky - primárně PCB layout službu,
formou spolupráce prostřednictvím IČO, nebo DPP/DPČ.
Pracuji přímo pro Vás, a záleží mi na cenové dostupnosti nabízených služeb.

Služby jsou nabízeny striktně jako dodavatelský servis, pracujeme čistě jako vývojová a konstrukční kancelář, nevyrábíme žádné vlastní produkty.

Výsledky práce AN-D naleznete po celém světě - v oblasti telekomunikací, embedded cyber security, letectví, space a bezpečných řídících systémů.
Dlouhodobě úspěšně provádím zajištění generačního skoku v technologiích a způsobu vývoje pro firemní zákazníky.
V rámci Evropy provádíme vývoj hardware a firmware pro telekomunikační sítě; systémy pro řízení dopravy a zabezpečovací zařízení (SZZ, ETCS); distribuované systémy pro měření energií a automatizaci; dohledové systémy pro ISP a datová centra; prvky rádiových a mobilních sítí; měřící a testovací přístroje; specializované průmyslové řídící systémy; technologie pro vědu; a také především NPI vývoje v oblasti radarové techniky, letectví a space.

Specializuji se na složité návrhy (HW, FW) v oblasti civilní i vojenské elektroniky, provádím i upgrade stávajících řešení na moderní.
Vývoj je prováděn i pro USA trh - kde např. pro vybranou korporaci proběhl vývoj bezpečné rádiové technologie, která je už základem pro více než několik milionů komerčních zařízení, připojených do cloudu. Zde byly podány i uznané patentové přihlášky.
V současné době pracuji ve vývoji nejmodernějších radarových technologií u plně české firmy, a pracuji pro řadu dalších firem v oblasti návrhu plošných spojů a HW.

Nabízím Vám jak vlastní specializované vývojové práce, tak konzultace v rámci technologického směrování firem.

Přijímám a vítám nové zakázky, především v oblasti zakázkového návrhu plošných spojů.

NÁVRH ZAKÁZKOVÝCH PLOŠNÝCH SPOJŮ

Nabízíme provedení návrhu zakázkových plošných spojů (a, dle kapacity, i návrhu systému a schematu). Návrhová prostředí Altium Designer, OrCad, KiCad a Eagle.

Zvládáme základní i složité typy návrhů DPS, kombinace Rigid + Flex, mnohovrstvé desky, speciální materiály, návrhy pro UHV (science, space), RF návrhy, všechny rozsahy návrhů bez ohledu na komplexnost. Mám (a nabízím) dlouholeté zkušenosti v návrhu RF částí pro datové přenosy, radary a přijímače; dále vývoj v oblasti letecké avioniky, military elektroniky, železničního a silničního ZZ, řídících systémy a PLC, komerčních aplikací a dalších oblastí.

Provádíme návrh plošných spojů dle ECSS normy (space segment), také provádíme upgrade (překreslení) stávajících návrhů do plné kompatibility s ECSS normami.

ŠKOLENÍ A KONZULTACE

Cílem je předat znalosti a zkušenosti, teoretickou a praktickou formou. Zkušenost a znalost v těchto úzkých, specifických oborech, nelze běžně získat - obvykle se získává jen předchozí praxí na projektech a spoluprací s mentory, kteří v oboru dlouhodobě působí; a také návrhem, vývojem a dodávkou úspěšně certifikovaných produktů. Tímto jsem si prošel a procházím, a proto zde nabízím tyto zkušenosti posunout dále. Nejhodnotnější jsou zkušenosti z oblasti Safety a (Cyber)Security, neboť ty prakticky nejsou nikde široce vyučovány, a je jen omezené množství vývojářů zkušených v těchto oborech, uzavřených ve svých firmách. Stejně tak i úzce oborové zkušenosti, např. v oblasti dopravních zabezpečovacích zařízení, nebo letectví.

Nabídka konzultace a školení, v oblasti:
  - řešení kybernetické bezpečnosti pro embedded hardware a systémy,
  - vývoj specializovaného HW,
  - metodika vývoje embedded firmware, využití RTOS.


KONTAKT


Kontakt pro AN-D

Kontaktujte mne prostřednictví emailu [adam.nemcek @ an-d.cz], popř. telefonicky (776637670).
Osobní setkání - na základě předchozí domluvy.

Doplňující aktivita - Software pro strojaře

Nabízíme state-of-the-art výpočetní software pro návrh ozubení (ozubená kola, převodovky).
Tento software, mimo jiné, stojí za návrhem velkého množství různých automobilních převodovek v nejznámějších sériově vyráběných automobilech.
Všechny informace jsou na samostatné stránce.